Probident Clnc Nedir?

3 yıl süren ARGE ve yüksek düzeyde bilgi birikimi gerektiren çalışmaların neticesinde, sağlıklı bir ağız florasını oluşturmaya katkı sağlayan, doğru probiyotik, vitamin, mineral ve bitki ekstraktlarını bir araya getiren ağız bakım serisidir.

Kimler Probident Clnc setini kullanabilir?

Probident Clnc; Başta implant süreci olmak üzere tüm ağız sağlığına dair işlemlerde iyileşme sürecine yardımcı ağız bakım setidir. Sağlıklı ağız mikrobiyomuna, sağlıklı bir bağırsak florasına ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Probident Clnc anne adayları ve emzirme dönemindeki kadınlar için kulanıma uygun mudur?

Probident Clnc diş macunu ve ağız bakım spreyi florür, SLS, SLES ve paraben içermeyen formülü ile anne adayları ve emziren anne adayları için güvenlidir. Gıda takviyesi kullanımı için hekiminize başvurmanızı öneririz.

Probident Clnc Resveratrol İçerikli Diş Macunu nedir ve nasıl kullanılır?

İçeriğindeki aktif probiyotik ağız içi flora dengesine yardımcı olur. Diş ve diş etlerinizin onarılmasına ve korunmasına destek olur. Mikrobiyom dostudur. Ağız yoluyla vücudumuza yayılarak beden sağlığımıza dolaylı yoldan katkı sağlar. İçeriğindeki biyoaktif polifenol olan resveratrolün antioksidan özelliği sayesinde diş eti sağlığını destekler ve diş etleri için tam koruma sağlar.
Her gün sabah – akşam en az 2 dk dikkatlice dişlerinizi
fırçalayınız.

Probident Clnc Gıda Takviyesi nasıl kullanılır?

Her gün, sabah tok karnına 1 tablet takviye edici gıdayı bol su ile alınız. Kullanmadan önce hekiminize başvurunuz.

Probident Clnc Ağız Bakım Spreyi ne işe yarar, nasıl kullanılır?

Frenk inciri ve zeytin özlerinin sinerjik etkisi, mukozal yüzeyin fiziksel olarak korunmasına, fizyolojik mukozal bariyerin daha hızlı iyileşmesine destek olur. Her gün sabah – öğle – akşam en az 3 – 4 kere 3′ er fıs ağzınızın gerekli bölgelerine etki edecek şekilde uygulayınız.

Sorunuza cevap bulamadınız mı?

Destek Ekibimiz aklınızdaki her soruyu cevaplandırmaktan mutluluk duyacaktır!
0
SEPET
  • No products in the cart.